Uwaga podczas montażu drzwi szklanych!

Drzwi szklane stają się coraz bardziej popularne wśród aranżatorów wnętrz. Drzwi szklane są pięknym dodatkiem do nowoczesnego domu. Drzwi szklane na wymiar można zamontować w szafach, w sypialni. Drzwi szklane zupełnie nie nadają się na drzwi zewnętrzne, ponieważ pozbawiają prywatności wszystkich domowników oraz są słabym zabezpieczeniem przed złodziejami. Najczęściej drzwi szklane na wymiar jak i cale ściany montuje się w dużych biurowcach gdzie urzędują korporacje. Ma to na celu lepszą komunikację pomiędzy pracownikami.

Drzwi szklane na wymiar

Drzwi szklane na wymiar  produkuje oraz montuje kilka firm w Polsce. Oferują one bardzo  duży asortyment, który z pewnością  zaspokoi niejednego dekoratora wnętrz.  Montaż drzwi najlepiej zlecać firmie, w której kupiliśmy owe drzwi szklane na wymiar.

Zlecenie montażu zwykłemu szklarzowi nie będzie to dobrym rozwiązaniem gdyż prawidłowe osadzenie drzwi wymaga specjalnego sprzętu, którego nie będzie posiadał zwykły szklarz.   Ceny profesjonalnych drzwi szklanych na wymiar nie są już takie drogie.

 

Jak zamontować drzwi szklane

Chciałbym w tym miejscu powiedzieć o tym, że należy niezmiernie uważać podczas montażu tego typu drzwi szklanych! Oczywistą dla wielu rzeczą są odpowiednie rękawice ochronne, które będą zabezpieczać nas przed przecięciami jednak również ważną rzeczą są moim zdaniem dobre buty ochronne!

Tak, dokładnie tak – dobre obuwie robocze może zapobiec… gilotynce naszych palców. Wiele drzwi szklanych jest bardzo ciężkich, dlatego nie jest wcale trudno o to, aby spadły nam one na stopy. A wtedy o nieszczęście nie jest trudno…

2 thoughts on “Uwaga podczas montażu drzwi szklanych!

  1. Aaaa i jescze jedno, komenatrze są blokowane po kilku dniach, więc radzę się spieszyć 🙂

Comments are closed.