Szafy do salonu to podstawa wyposażenia każdego wnetrza

Wyobraźmy sobie domowe przechowywanie bez jakiejkolwiek szafy. Nierealne, prawda? No bo gdzie indziej schować te wszystkie nasze rzeczy? Odzież, buty, przedmioty codziennego użytku. Nie da się, po prostu się nie da funkcjonować bez szafy. Na szczęście żyjemy w takich czasach, że wszystko jest dostępne i to w takim bogactwie wzorów i kolorów, że tylko nasza wyobraźnia może nas powstrzymać. Szafy stawiamy w przedpokojach, garderobach, pokojach dziennych, salonach, sypialniach.

Mówiąc krótko, wszędzie tam, gdzie mamy ku temu przestrzeń. Szafy mogą stanowić też idealne uzupełnienie meblościanek czy innych systemów meblowych. Przykładem może być szafa Zonda Z10 czy Tips 4d, które to można zarówno wykorzystać jako szafkę wolnostojącą oraz ścisły element kompletu. Są to jednak zazwyczaj jednoskrzydłowe, niezbyt obszerne szafy służące do przechowywania niewielkiej ilości przedmiotów.  Najczęściej wybieranymi przez nas szafami, są te użytkowane do przechowywania odzieży.

Są to szafy duże dwu-, niekiedy trójskrzydłowe, albo też szafy przesuwne. Bogactwo i dostępność barw i kolorów pozwala oraz różnorodność konstrukcji pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Nawet najbardziej wygórowane gusta zostaną zaspokojone. Wystarczy spojrzeć na nowocześnie i stylowo wykonane modele Penelopa, które ozdobione zostały motywem graficznym począwszy od misia nadającego się idealnie do pokoju dziecięcego, poprzez motywy młodzieżowe, na romantycznych widokach urozmaicających wnętrze sypialni skończywszy. Jeśli natomiast szukamy szaf do garderoby, niezastąpione będą  szafy z lustrem, takie jak Vario z lustrem, czy Silver 255.

 

Źródło: http://naszewnetrze.pl/sklep-meblowy-olesnica/