Swojskie wyroby mięsne – gdzie kupić?

Dobrej, polskiej jakości, bez sztucznych konserwantów a do tego pełne aromatu wyroby mięsne? To możliwe. Lokalne przysmaki, przygotowane według własnych receptur o wysokiej jakości – między innymi to cechuje Zagrodę Szlędaki. Sklep w swojej ofercie poza miodami, wędlinami posiada także  wyroby mięsne, które zachwycą swoich konsumentów w wielu aspektach.

Swojskie wyroby mięsne – słonina

Produkt przygotowany został zgodnie z ukraińską recepturą. Wędzona słonina zanim trafi na Państwa stoły, jest starannie przygotowana – solona, wędzona tak, aby jej aromat i smak zachwycił od pierwszej chwili.

Wędzona słonina idealnie będzie pasować do świeżego pieczywa, jako dodatek do zestawu obiadowego, ale także do gołąbków, pasztetów, żurku czy też jako produkt do stworzenia również aromatycznego smalcu.

Domowy salceson

Na stole każdego smakosza nie może zabraknąć prawdziwego swojskiego salcesonu. Produkt z naszej oferty powstaje z gotowanego mięsa wieprzowego oraz bulionu. Aby zachwycić Państwa smakiem, dodajemy odpowiednie mieszkanki naturalnych przypraw.

Podczas konsumpcji poczują państwo m.in. aromat świeżego czosnku, soli, pieprzu, ale także kminku.Domowy salceson wykonany z tradycyjnych polskich wędlin z dodatkiem odpowiednio dobranych przypraw, zachwyca swoim smakiem.

Dlaczego warto wybrać nasze mięsa domowej roboty?

  • smak (naturalny, bez sztucznych wzmacniaczy i konserwantów),
  • dobra jakość produktów- własne receptury (dzięki nim produkty wyróżniają się na tle konkurencji),
  • naturalność (podczas przygotowania wyrobów mięsnych, wykorzystywane są klasyczne przyprawy)

Warto zwrócić uwagę na produkty, które na co dzień spożywamy. Tradycyjne, najwyższej jakości, starannie wykonane produkty ciężko znaleźć w lokalnych dyskontach. Głównie dla tego trafili państwo na naszą stronę. Obdarowując nas zaufaniem i zakupując nasze produkty, chcemy zagwarantować, że każdy z nich przygotowujemy z ogromną starannością, zgodnie z przepisami tak, by dostarczony produkt był świeży, aromatyczny, soczysty, ale przede wszystkim smaczny!

Zobacz nasze swojskie wyroby mięsne: https://szledaki.pl/kategoria/wyroby-miesne/