Metalowe meble Malow – funkcjonalność w wielu branżach

Meble wykonane ze stali mają zastosowanie w różnych miejscach. Są stabilne i trwałe, a najchętniej wykorzystuje się je w celu zabezpieczenia zawartości przed niepożądanym wzrokiem (lub nawet kradzieżą). Meble metalowe przydają się w różnego rodzaju biurach, placówkach oświatowych i kulturalnych, warsztatach, szpitalach oraz w pomieszczeniach socjalnych wielu zakładów pracy.

Funkcjonalność i wysoka jakość – metalowe meble Malow

Nowoczesne i praktyczne wyposażenie miejsca pracy to sposób na świetną organizację przestrzeni. Chcąc przechowywać ważne dokumenty, wartościowe sprzęty, narzędzia oraz rzeczy osobiste, warto postawić na metalowe meble Malow z serii funkcjonalnych szaf. Są one dedykowane konkretnym przeznaczeniom. Są to, na przykład:

  • mobilne szafki do przechowywania i transportowania tabletów i laptopów,
  • szafy kartotekowe w celu gromadzenia i katalogowania dokumentów (m.in. w placówkach oświatowych, medycznych i kulturalnych),
  • szafy biurowe przeznaczone do segregatorów,
  • szafy aktowe SbmM,
  • sejfy ogniotrwałe, sejfy na kosztowności, sejfy na nośniki magnetyczne,
  • szafki śniadaniowe dla pracowników i odzieżowe BHP,
  • szafy i wózki warsztatowe.

Każda z szaf jest odpowiednio przystosowana – pod względem trwałości, wytrzymałości, stabilności, ilości szaf i szuflad, łatwości zorganizowania przestrzeni oraz bezpieczeństwa. Jeśli tego wymaga funkcja mebla, wyposażony jest w dobrej jakości zamki i inne zabezpieczenia przed włamaniem. Jednak metalowe meble Malow to nie tylko szafy.

Wszechstronna oferta mebli funkcjonalnych.

Wśród mebli oferowanych przez producenta znajdują się praktyczne biurka, stoły, ławki i krzesła. W branży medycznej przydadzą się stoliki chirurgiczne oraz biurka lekarskie. W warsztacie – ścianki narzędziowe i regały magazynowe. Dodatkową zaletą produktów wytwarzanych przez Malow jest ich estetyczne wykonanie. Mimo że składają się ze stali, ich design pasuje nawet do wyszukanych wnętrz. Dostępne są w wielu kolorach, dlatego każda aranżacja może być uzupełniona w praktyczne, metalowe meble.